Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. 720 884 420

Witamy na stronie SPW Gdynia

//Witamy na stronie SPW Gdynia

Witamy na stronie SPW Gdynia

2019-02-08T12:39:24+00:008 lutego 2019|

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym i trenerem warsztatu i treningu psychologicznego, absolwentką SWPS w Warszawie. Cały czas doskonalę swoją wiedzę psychologiczną poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, dzięki którym mogę na bieżąco uzupełniać swoje umiejętności w rozwijającej się bardzo dynamicznie dziedzinie wiedzy, która szczególnie mnie interesuje, zwłaszcza w zakresie psychologii rozwojowej.

W życiu szukam spełnienia w aktywnej pracy z ludźmi posiadającymi różnego rodzaju problemy, wynikające z zagubienia i niepewności w świecie przytłaczającym nadmiarem informacji, samotnych w swoich poszukiwaniach wsparcia.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek w wieku szkolnym. Zdając sobie sprawę, jak ważny jest udany start w świat edukacji szukałam dodatkowych zajęć, które pozwolą moim dzieciom na rozwój przez zabawę i doświadczenie, pomogą mi w ukształtowaniu ich na ludzi wrażliwych, myślących, ciekawych świata. Dadzą konkretne narzędzia pomagające w uczeniu się, sprawią, że polubią szkołę, odrzucą intelektualne lenistwo. Odnajdą zainteresowania i pasje, zaangażują się w rozwój własnej osobowości, będą szczęśliwe.

Chciałam też odciążyć siebie. Wiem, że to pragnienie nie tylko moje, ale wielu moich zabieganych znajomych, którzy chcą dać swoim dzieciom to, co najlepsze, często starając się ponad siły. Nie znajdując takiej oferty w Trójmieście, rozpoczęłam podróż w stronę własnego rozwoju, by utorować drogę swoim dzieciom i wszystkim, którzy dla swoich dzieci pragną tego, co ja. Tak narodził sięKompas Edukacyjny, który w swojej ofercie umieścił kursy treningu pamięci i koncentracji uwagi prowadzone metodą Wojakowskich.

Obecnie jestem trenerem SPW, trenerem TOC (metoda pracy z dziećmi ucząca myślenia logicznego i krytycznego).

Zapisy na treningi pamięci prowadzę przez stronę www.kompasedukacyjny.pl